Osalejad

VEETKA ULTRA 2021 REGISTREERUNUD

50km

  1. Vahur Luik
  2. Priit Pärnala
  3. Marko Lehtsaar
  4. Madis Kruus
  5. Maris Moor
  6. Heiki Prants
  7. Andre Petraudze (RGB)
  8. Raul Torga
  9. Tõnis Räim (Võru Suusaklubi)
  10. Jüri Saakjan
  11. Margit Avikson
  12. Arttu Mattias Jauhiainen (Milshed.com)
  13. Ivar Mai (Vanglateenistus)
  14. Jevgeni Bogatorjov (Katana)
  15. Jan Golõnski (Nike Run Club)
  16. Janis Magdalenoks
  17. Julia Rakitina
  18. Martin Lääts
  19. Ingmar Lääts
  20. Igor Tšernetsov
  21. Urmas Voitka (Barrus)
  22. Silver Mäoma
  23. Hannes Virkus
  24. Jaanus Järva
  25. Liina Kesamaa (Triathlon Estonia)
  26. Alexander Burdyga (SK-Estonia Trail Running)
  27. Triin Rast (Mikkeller Runnig Club Tallinn)
  28. Liisi Roosik
  29. Riina Klais-Peets
  30. Dmitri Smorodin (Smorodinka)
  31. Õnnela Urb
  32. Helen Jürjo
  33. Kert Martma
  34. Allan Tobi
  35. Ulvi Lond
  36. Maigi Vaikla (SK ProRunner)
  37. Rotislav Zjablov
  38. Madis Reisenbuk
  39. Riina Tammistu
  40. Eike Laas
  41. Marko Laas
  42. Laura Komp
  43. Artur Part (T3 Triathlon Team)
  44. Dimitri Podgornõi
  45. Rivo Sarapik (Äripäeva jooksutiim)
  46. Raili Nugin
  47. Alo Süvari

35km

1. Jelena Prants
2. Janis Kums (Inov-8 | Isostar | Polar | Compressport team Latvia)
3. Marko Avikson (OK Kobras)
4. Tanel Veski
5. Kadri Kuurmann (Tigude Jooksuklubi)
6. Andrei Obidin
7. Dmitry Dudorin 
8. Merit Naruskberg
9. Rauno Randma
10. Aare Kesamaa
11. Liina Krünvald
12. Kaire Uiboleht (Võru Suusaklubi)
13. Piret Saar-Reismaa
14. Eve Talts
15. James Daniel Dodd
16. Joosep Naruskberg
17. Oskar Friedrich Oengo
18. Pavel Kitajevski (Narva BAZA)
19. Ranek Harsija (OCR Estonia)
20. Karin Pai (OCR Estonia)
21. Hindrek Werder
22. Lauri Antalainen (Digiwise)
23. Ra Vi
24. Jaanus Kaur
25. Diana Dukan
26. Anu Väli
27. Andres Pae
28. Aimar Parve (AS Rauameister)
29. Renek Harsija
30. 
Deniss Bahhajev
31.  Priit Käsper

 

15km

 
  1. Anna Helene Rauk
  2. Rain Rauk
  3. Eveli Pütsepp 
  4. Maret Laas (Sinine Zetoon)
  5. Kersti Kõrge (OK Kobras)
  6. Ülar Kõrge (OK Kobras)
  7. Ave Kivimaa
  8. Angela Kivimaa
  9. Helena Kõrge
  10. Marti Mutso
  11.  Rete-Keyt Uibo
  12. Andrey Storozhuk (ImpulseStore Team)
  13. Svetlana Storozhuk (ImpulseStore Team)
  14. Gerli Tedre (TriPassion Triatloniklubi)
  15. Neeme Mutso
  16. Kaia Mutso
  17. Age Kala
  18. Gerttu Naruski
  19. Maila Maisväli (Guide Running Estonia)
  20. Marju Tempel
  21. Asko Pikka
  22. Kaia Pruuli
  23. Herki Laanmets
  24. Maila Vahtra (Eesti Energia Spordiklubi)
  25. Gunnar Koitne
  26. Karmen Silde
  27. Lenna Hingla
  28. Maret Parts
  29. Mirje Roasto (VK Kramp)
  30. Kristiina Ojamäe
  31. Terje Aloel
  32. Vadim Petrenko

VEETKA ULTRA 2020 OSALEJAD

50km

  1. Heno Ivanov
  2. Riina Tammistu
  3. Vahur Luik
  4. Laura Komp
  5. Kristo Enn Vaga
  6. Ingmar Lääts
  7. Üllar Satsi
  8. Jelena Melnikova
  9. Siiri Liiva
  10. Igor Ignatenko
  11. Taavi Fuchs
  12. Jaanika Kindlam
  13. Reena Käo
  14. Maili Antons
  15. Gerli Taumann
  16. Charlotte Biszewski
  17. Kristjan-Erik Suurväli
  18. Helmi Marie Langsepp
  19. Valdo Jahilo
  20. Pekka Myllylä
  21. Artur Part
  22. Veiko Orn
  23. Siim Kaljumäe
  24. Kairit Valk
  25. Heiki Prants
  26. Maris Moor
  27. Urmas Voitka
  28. Airi Arrak
  29. Dimitri Podgornõi
  30. Janis Magdalenoks
  31. Marko Lehtsaar
  32. Mattias Jonatan Lehtsaar
  33. Tiina Kapten
  34. Ainar Estra
  35. Oleg Kozlov
  36. Kaspar Taumann
  37. Raido Martinson
  38. Indrek Viks
  39. Kaspar Kala
  40. Raul Torga
  41. Made Vares
  42. Juhan Muru
  43. Paul Gaydon
  44. Paavo Nael
  45. Martin Lääts
  46. Aimar Liiver
  47. Jana Kilter
  48. Marju Rääbus
  49. Reet Järsk
  50. Kert Martma
  51. Oleg Ignatjev
  52. Gunnar Kingo
  53. Aet Kiisla
  54. Relika Salmus
  55. Indrek Ilves
  56. Raiko Tutt
  57. Erko Kurvits
  58. Jaan Tarmak
  59. Toomas Unt
  60. Allan Tobi
  61. Margo Parts
  62. Hannes Veide
  63. Edgar Peganov
  64. Martin Kala
  65. Aleksei Kuligin
  66. Meelis Paumets
  67. Sven Oras
  68. Kunnar Karu
  69. Hannes Normak
  70. Õnnela Urb
  71. Jane Raudsepp
  72. Kate Kasvo

35km

  1. Kristiina Kaldre
  2. Fred Sooläte
  3. Eha Lehtoja
  4. Marika Rohtla
  5. Jelena Prants
  6. Loona Pärnakivi
  7. Kristi Pajo
  8. Kristo Valtin
  9. Pavel Kitajevski
  10. Gert Sikk
  11. Diana Dukan
  12. Dmitry Dudorin
  13. Margot Šamatauskas
  14. Mihkel Kaselaid
  15. Maive Vill
  16. Mari-Liis Somelar
  17. Tõnis Laugesaar
  18. Liina Krünvald
  19. Merit Mutso
  20. Marko Avikson
  21. Margit Avikson
  22. Deniss Bahhajev
  23. Kaia Mutso
  24. Jürgen Lukkanen
  25. Sten Berg
  26. Silver Kask
  27. Triin Rast
  28. David Vallner
  29. Neeme Mutso
  30. Andrei Obidin
  31. Margus Merilo

15km

  1. Kaia Pruuli
  2. Helena Kõrge
  3. Kaupo Mändla
  4. Eveli Paalberg
  5. Indrek Jaeger
  6. Madis Kirt
  7. Raina Lillepõld
  8. Tarvo Kuus
  9. Kristiina Ojamäe
  10. Siiri Paiste
  11. Gunnar Eensoo
  12. Eveli Pütsepp
  13. Taru Susanna Aalto
  14. Maarit Junolainen
  15. Asko Pikka
  16. Marju Tempel
  17. Tiina Säälik
  18. Sirly Pikknurm
  19. Merike Aus
  20. Maret Laas
  21. Külli Dusmetova
  22. Sirli Vuks
  23. Charles Schulze
  24. Andreas Kaju
  25. Jaanus Kaur
  26. Hindrek Werder

Oled väljakutseks valmis?

Registreeri osalejaks